Mokymai Asmeniniam Efektyvumui | Kursai Asmeniniam Efektyvumui
ask@tripleo.lt
+370 659 66 848

Mokymai Asmeniniam Efektyvumui

Mokymai asmeniniam efektyvumui skirti padidinti pasitikėjimą ne tik savimi asmeniškai, bet ir kaip savo srities specialistui. Mokymų metu jūs susipažinsite su lyderių ir labai efektyvių žmonių darbo ir asmeninio tobulėjimo principais, išmoksite išlaisvinti savo galimybes ir išsiaiškinti savo vertybes, ugdyti drąsą ir pasitikėjimą savimi, valdyti savo laiką ir emocijas sudėtingų situacijų metu, lavinti konstruktyvaus elgesio įgūdžius.

Kursai asmeniniam efektyvumui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje suteiks galimybę įgyti aukštos kokybės žinias savęs tobulinimo srityje. Jų metu įsisavinsite ir sugebėsite pritaikyti tokius svarbius aspektus:

  • žmonių pritraukimo būdus
  • gero viešo kalbėjimo paslaptis
  • gestų kalbos pagrindus
  • konfliktinių ir asmeninių situacijų ir emocijų valdymo paslaptis.

Asmeninio efektyvumo mokymo kursų programa, kurią sukūrė aukštos kvalifikacijos specialistai, buvo rengiama norintiems įgyti darbo psichologijos ir tarpasmeninio bendravimo sričių įgūdžius bei tiesiog gerai jaustis darbe.

Kursai asmeniniam efektyvumui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje – svarbus etapas, naudingas tobulėjimui ir greitam kilimui karjeros laiptais. Šių kursų metu įgytų vertingų žinių pagalba pasieksite naujas aukštumas!

Visuomenėje vyrauja tam tikros taisyklės, socialinės normos, kurios nurodo mums, kaip turėtume elgtis. Nustatyta elgesio taisyklė vadinama „scenarijumi“, o tai, kaip žmogus elgiasi tam tikroje situacijoje, yra jūsų „vaidmuo“. Pagrindinė sėkmingo žmogaus paslaptis yra susikaupimas ir nuoseklus tikslo siekimas bei gebėjimas įgyvendinti savo „scenarijų“, kuris atspindi jūsų galutinio rezultato viziją ir užduotis, kurias reikia išspręsti pakeliui į tikslą.

Sėkmingas gali būti tas, kuris ne tik to nori, bet ir tas, kuris tam susikuria tam tikras sąlygas. Būtent apie tai, kaip sukurti tokias sąlygas, kursų metu papasakos lektoriai mokymų asmeniniam efektyvumui metu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose.

Seminarai asmeniniam efektyvumui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje kelia tokius tikslus:

  • išanalizuoti savo dabartinę gyvenimo situaciją
  • įgyti sveikesnį požiūrį į stresą bei jo valdymą
  • gerinti vidinę komunikaciją
  • mokėti atpažinti perdegimo požymius
  • sukurti tvarių pokyčių prielaidas, kurios leis sudaryti sėkmingą karjeros plėtros planą
  • suformuoti savo gyvenimo tikslus

Kiekvienas vadovas tiksliai žino, ką reikia padaryti norint pasiekti tikslus. Kiekvienas vadovas tiksliai žino, kaip padidinti pardavimus. Visi tiksliai žino, ką reikia padaryti, kad būtų efektyvesni ir sėkmingesni. Tačiau net ir tai žinodami, dažniausiai neturime ar nerandame tam pakankamai tam laiko.

Laikas slypi asmeninio efektyvumo plokštumoje. Apie tai, kur ir kaip rasti daugiau laiko svarbiausiems dalykams ir nusistatyti prioritetus, įsigyti trūkstamas žinias bei įsisavinti metodus, kurie padidina efektyvumą ir patars mūsų specialistai konsultacijų asmeniniam efektyvumui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje metu.

Konsultacijos asmeniniam efektyvumui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje skirtos visiems, kas nori pagerinti savo gyvenimo kokybę, o taip pat pagerinti savo ir kitų žmonių efektyvumą.

Keitiesi TU – keičiasi pasaulis.

Detalesnę informaciją pateiksime telefonu arba el. paštu.

Susisiekti