Praktiniai Vadovavimo Mokymai | Vadovavimo Kursai | Vilniuje , Kaune, Klaipėdoje
ask@tripleo.lt
+370 659 66 848

Praktiniai Vadovavimo Mokymai

Perėjimas nuo asmeninių pasiekimų profesinėje srityje prie kitų žmonių valdymo yra vienas iš svarbiausių ir sunkiausių karjeros etapų. Nepaisant to, kad kažkada visi vadovai buvo sėkmingi savo srities specialistai ir savo aukštų asmeninių pasiekimų įvertinimo dėka tapo vadovais, daugiau nei 50% jų gauna minimalius savo vadovavimo veiklos įvertinimus. Tik kai perėjimas prie vadovo funkcijų vyksta sklandžiai ir greitai, tai teigiamai įtakoja karjeros galimybes.

Praktiniai vadovavimo mokymai padės jums suprasti šio perėjimo pobūdį ir išsiugdyti kritinius bendravimo įgūdžius, kurie dažnai įtakoja ilgalaikės karjeros sėkmę.

Vadovų komandos ugdymas pradedamas nuo motyvacijos veikti stipinimo. Šiuo mokymu žmonės skatinami išeiti iš komforto zonos, atlikti savo elgesio analizę, surasti naujus būdus atskleisti savyje slypinčią motyvaciją veikti.

Atradus naujus savimotyvacijos būdus, toliau yra gilinamasi į komandą kaip resursą pasiekti norimų rezultatų, kaip efektyviai dirbti drauge, nuolatinio grįžtamojo ryšio svarbą, bendrų susitarimų laikymąsi.
Išmokus dirbti ir efektyviai komunikuoti komandoje, toliau yra gilinamasi į bendradarbiavimo organizacijoje svarbą, tam, kad vadovų komanda geriau pažintų vieni kitus, gebėtų suteikti konstruktyvų grįžtamąjį ryšį, įsijausti į kito situaciją, kurti tarpusavio pasitikėjimą. Po pirmųjų trijų mokymų geriau pažinus jūsų vadovų komandą, galėsime pasiūlyti tolimesnius žingsnius vadovavimo kompetencijų ugdymui.

Beveik kiekvienam iš musų tenka vadovauti, tačiau kaip radikaliai skiriasi mastai. Vieni apsiriboja savo gyvenimu ir karjera, kiti gali imtis rimto projekto ar šeimos verslo, tuo tarpu kažkas yra atsakingas už didelę įmonę, miestą ar net visą šalį.

Praktiniai vadovavimo mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje laiko vadybos žinias įrankiu, padedančiu padauginanti vadovo galimybes. Tai yra savotiškas konstruktorius, ingredientų rinkinys, kuriuo pagalba kiekvienas sukuria savo sėkmės receptą.

Jūs galite savarankiškai įsisavinti vadybos pagrindus, daug skaityti, savarankiškai mokytis, mokytis iš kolegų arba užsienio partnerių patirties, tačiau, prisipažinkime, tai nėra pats efektyviausias būdas pasiekti rezultatų.

Praktiniai vadovavimo kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje apie 80% mokymo laiko skiria praktinių vadovavimo kompetencijų tobulinimui: verslo žaidimai, verslo situacijų modeliavimas ir t.t.

Praktinės vadovavimo konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje yra skirtos įvairių kategorijų vadovams: verslo savininkams ir vadovams, perspektyviems vadybininkams, svajojantiems apie karjerą įmonėje, patyrusiems specialistams, plėtojantiems horizontalią karjerą.

Baigę praktinio vadovavimo kursus padidinsite savo efektyvumą, gausite galimybę perkelti verslą į naują plėtros etapą arba pakilti karjeros laiptais.

Detalesnę informaciją pateiksime telefonu arba el. paštu.

Susisiekti