Individualūs Mokymai Vadovams | Individualūs Kursai | Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje
ask@tripleo.lt
+370 659 66 848

Individualūs Mokymai Vadovams

Pažangiausios įmonės jau seniai suprato, kad geriausią rezultatą duoda glaudus bendradarbiavimas su vadovais, o optimaliausias būdas pasiekti norima rezultatą yra individualūs mokymai vadovams.

Vadovas turi įgaliojimus tobulinti procesus, siekdamas padidinti verslo efektyvumą. Tačiau pokyčių procesas visada yra labai sudėtingas, o vadovas dirbdamas susiduria su sunkia atsakomybės našta. Jei trūksta objektyvios ir sistemingos informacijos iš vadovo, padidėja rizika, kad pokyčiai nebus įgyvendinti. Taip pat visi vadovai susiduria su laiko trūkumu, o jų darbo apimtis dažnai viršija žmogaus fizines galimybes.

Individualūs mokymai vadovams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje yra skirti vadovams, kurių priimamų sprendimų rizikos yra gana aukštos.

Vadovui visada reikia pradėti nuo savęs, o ypatingai kai yra poreikis gerinti įmonės efektyvumą ir kokybę. Vadovo kompetencijos didinimas turi tiesioginę įtaką verslo pelningumo didinimui. Deja, nuolatinis stresas ir psichologinis spaudimas tampa profesinės vadovų veiklos atributu ir šioje aplinkoje yra tiesiog gyvybiškai svarbu išmokti susidoroti su nuolatiniu stresu.

Sprendimas – individualūs kursai vadovams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Šiu kursų tikslas – organizuoti individualų vadovo tobulėjimą, siekiant strateginių verslo tikslų. Pagrindinis individualių kursų principas – 1 pamoka = 1 pokytis.

Kiekviena vadovo kvalifikaciją gerinanti pamoka turėtų sukelti organizacinius verslo pokyčius.

Individualūs kursai vadovams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje didelį dėmesį skiria individualiems verslo rezultatams pasiekti. Norint išspręsti bet kokią problemą, pirmiausia reikalingi asmeniniai vadovo pokyčiai (naujų žinių ir patirties įgijimas, asmeninių įgūdžių tobulinimas ir pan.).

Visa kursų medžiaga yra paruošiama remiantis realiomis verslo užduotimis ir sėkmingais jų sprendimais. Kursu metu bus akcentuojama įgyjamų žinių integracija į įmonės sistemą, o visos išspręstos užduotys bus 100% suderinamos su jūsų įmonės darbo sistema.

Dideliems pokyčiams visada reikia didesnio vadovo įsitraukimo bei efektyvumo. Individualios konsultacijos vadovams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje išsprendžia šią problemą!

Mes įsitikinę, kad po mūsų siūlomų kursų Jūs nedelsiant pastebėsite, kad Jūsų įmonėje buvo įdiegti novatoriški procesai, susisteminantys ir pageriantys viso darbo eigą. Mes žinome, kad tas momentas, kai vadovui reikia pradėti tobulėti, yra labai individualus, bet esame įsitikinę, kad naujos žinios visada yra puiki investicija.

Detalesnę informaciją pateiksime telefonu arba el. paštu.

Susisiekti