Komanda - Triple O Consulting
ask@tripleo.lt
+370 659 66 848

Komanda

Arnas Markevičius

Šia veikla užsiimu nes noriu, kad ateities kartos augtų emociškai stipriuose ir sąmoninguose namuose. To siekiu padėdamas žmonėms metodiškai atpažinti vidinius konfliktus ir savarankiškai transformuoti gyvenimą. Kurdami saviugdos mokymus, patikrintų praktikų pagalba, spartėjančiais žingsniais einame vizijos link.

Laura Rimkutė

Esu psichologė, lektorė, verslo konsultantė. Taip pat esu mama, žmona, draugė, kolegė. Gyvenime mėgaujuosi procesu. Tą patį darau ir tada, kai dirbu – vedu mokymus. Jaučiu, kad tai yra mano pašaukimas. Mano tikslas – padėti žmonėms atskleisti ir išnaudoti vidinį potencialą, kurį turi kiekvienas.

Justė Pakėnaitė-Dailydkė

Daugiau nei 10 metų dirbu mokymų ir verslo konsultacijų srityje. Nuolatinis asmenybės augimas, savirealizacija bei bandymai atrasti geriausią save yra neatsiejami kiekvienos darbo dienos palydovai. Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų turi neribotas galimybes tobulėti.

Brigita Kaleckaitė

Mokymai verslui – pati mėgstamiausia mano veikla, čia susitinka verslas ir psichologija, dvi sritys, kuriose esu jau penkiolika metų. Aistra mokytis, pažinti, skaityti, taikyti ir patirti peraugo į aistrą vesti mokymus jums, dalintis patirtimi, žiniomis ir idėjomis.

Rasa Katilienė

Dirbu konsultacijų srityje, nes tikiu bendradarbiaujančių, autentiškų ir sąmoningų lyderių pasaulio vizija sparčiai didėjančio kompleksiškumo sąlygomis. Esu čia, kad dalinčiausi sukauptomis žiniomis ir patirtimi su siekiančiais transformacijų tiek organizaciniame, tiek asmeniniame lygmenyse.

Kornelija Zėringytė

Pardavimų bei organizacijų vystymo srityje dirbu daugiau nei 10 metų. Esu tikra, jog kiekvienas galime kurti stebuklus tiek darbinėje aplinkoje, tiek ir asmeninėje, tik primiausia turime patikėti savimi. Mano tikslas padėti Jums atrasti geriausius, efektyviausius mokymosi, tobulėjimo, organizacijos vystymo sprendimus.

Ugnė Juodytė

Mokymai ir mokymasis tai veiklos, kurioms jaučiu aistrą! Jos padeda siekti mano asmeninio tikslo – gyventi kūrybiškų, neabejingų, išmintingų žmonių bendruomenėje. Esu praktikė, siekiu pati išbandyti įvairius mokymosi metodus, naujausias priemones, kad sprendžiant situacijas galėčiau naudotis efektyviausiai būdais jas spręsti. Man svarbu, kad mokymasis būtų gilus, bet kartu jis turi būti smagus, įtraukiantis!

Ramunė Kasparavičienė

Esu verslo santykių mezgimo ekspertė, nepailstanti motyvatorė, elegantiško verslo šalininkė jau daugiau nei 14 metų dirbanti aktyvių pardavimų srityje. Mane žavi galimybės prisidėti prie skirtingų kompanijų pardavimų komandų ir tapti jų sėkmingų istorijų dalimi. Tinklaveikos žinios ir aktyvi praktika leidžia pasiekti norimus rezultatus auginant savo asmeninį socialinį kapitalą.

Jūratė Jarašūnaitė

Man labai patinka mokytis ir kiekvieną dieną augti kartu, pažinti save, būti apsuptai įvairių žmonių. Gera dalintis savo žiniomis, patirtimi ir idėjomis – tada jaučiuosi naudinga. Mano tikslas – padėti jūsų organizacijai atrasti abipusę vertę, kuri padėtų sukurti ilgalaikius sprendimus, skatintų visapusišką motyvaciją veikti ir augti drauge. Drauge mes galime daugiau!

Marius Skarupskas

Atrasti, suprasti ir kurti man keičia žodį mokymai. Ne mokytis, o atrasti. Ne klausyti, o suprasti. Ne kartoti, o sukurti. Tobulas tobulėjimo procesas yra sujungti skirtingas kompetencijas, patirtis ir požiūrius siekiant rasti sprendimus sudėtingiausiose situacijose, laimėti su bet kuria komanda ir įgyvendinti naujas idėjas.

Mindaugas Jasiūnas

Tu gali. O jei tu negali, tu irgi teisus”. Ši trumpa ir paprasta Henrio Fordo frazė nusako mano požiūrį į mokymus; sužinoti, suprasti, pamatyti save iš šalies, panaikinti ribojančius įsitikinimus ir nuostatas ir keisti savo elgesį tampant profesionaliu pardavėju ir derybininku.