Komanda - Triple O Consulting
ask@tripleo.lt
+370 659 66 848

Komanda

Arnas Markevičius

Šia veikla užsiimu nes noriu, kad ateities kartos augtų emociškai stipriuose ir sąmoninguose namuose. To siekiu padėdamas žmonėms metodiškai atpažinti vidinius konfliktus ir savarankiškai transformuoti gyvenimą. Kurdami saviugdos mokymus, patikrintų praktikų pagalba, spartėjančiais žingsniais einame vizijos link.

Laura Rimkutė

Esu psichologė, lektorė, verslo konsultantė. Taip pat esu mama, žmona, draugė, kolegė. Gyvenime mėgaujuosi procesu. Tą patį darau ir tada, kai dirbu – vedu mokymus. Jaučiu, kad tai yra mano pašaukimas. Mano tikslas – padėti žmonėms atskleisti ir išnaudoti vidinį potencialą, kurį turi kiekvienas.

Justė Pakėnaitė-Dailydkė

Daugiau nei 10 metų dirbu mokymų ir verslo konsultacijų srityje. Nuolatinis asmenybės augimas, savirealizacija bei bandymai atrasti geriausią save yra neatsiejami kiekvienos darbo dienos palydovai. Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų turi neribotas galimybes tobulėti.

Brigita Kaleckaitė

Mokymai verslui – pati mėgstamiausia mano veikla, čia susitinka verslas ir psichologija, dvi sritys, kuriose esu jau penkiolika metų. Aistra mokytis, pažinti, skaityti, taikyti ir patirti peraugo į aistrą vesti mokymus jums, dalintis patirtimi, žiniomis ir idėjomis.

Ramunė Kasparavičienė

Esu verslo santykių mezgimo ekspertė, nepailstanti motyvatorė, elegantiško verslo šalininkė jau daugiau nei 14 metų dirbanti aktyvių pardavimų srityje. Mane žavi galimybės prisidėti prie skirtingų kompanijų pardavimų komandų ir tapti jų sėkmingų istorijų dalimi. Tinklaveikos žinios ir aktyvi praktika leidžia pasiekti norimus rezultatus auginant savo asmeninį socialinį kapitalą.

Indrė Kontrimienė

Kiekvienas esame kūrėjas. Viskas, ką turime, yra kūrybos rezultatas. Ar rezultatas Jums patinka? Kviečiu sąmoningai kvestionuoti status quo ir kurti naujai. Savaip. Taip, kaip jaučiame didžiausią džiaugsmą ir prasmę. Tikiu ir žinau, kad kiekvienas žmogus turi talentą. O talentai mums ne tam, kad būtume „faini“. Jie tam, kad per savęs realizavimą kurtume geresnį pasaulį.

Kęstutis Jasiulevičius

Esu verslo konsultantas praktikas. Įrankius, metodus ir sprendimus, kuriuos pristatau klientams esu išbandęs ir pats. Per savo ilgalaikę patirtį versle prisidėjau prie gausybės organizacijų sėkmės. Dabar būdamas TripleO Consulting komandos dalimi galėsiu dar labiau prisidėti prie Lietuvos organizacijų gerovės.

Airida Ruibytė-Butkuvienė

Lyderystė eina kartu su atsakomybe, o jei pridėsime pažeidžiamumą ir leidimą sau būti kasdien besimokančiu ir daug dar ko nežinančiu vadovu, neabejotinai pasieksime sėkmę. Auginti ir augti yra mano kasdienis tikslas, kuris padeda klientams, norintiems ugdyti savo darbuotojus ir auginti verslus. Tikiu ir matau, kad vadovavimas per lyderystę ir iš širdies atneša vertingus rezultatus, tad verta jį taikyti kasdien.