ask@tripleo.lt
+370 659 66 848

Komanda

Arnas Markevičius

Šia veikla užsiimu nes noriu, kad ateities kartos augtų emociškai stipriuose ir sąmoninguose namuose. To siekiu padėdamas žmonėms metodiškai atpažinti vidinius konfliktus ir savarankiškai transformuoti gyvenimą. Kurdami saviugdos mokymus, patikrintų praktikų pagalba, spartėjančiais žingsniais einame vizijos link.

Laura Rimkutė

Esu psichologė, lektorė, verslo konsultantė. Taip pat esu mama, žmona, draugė, kolegė. Gyvenime mėgaujuosi procesu. Tą patį darau ir tada, kai dirbu – vedu mokymus. Jaučiu, kad tai yra mano pašaukimas. Mano tikslas – padėti žmonėms atskleisti ir išnaudoti vidinį potencialą, kurį turi kiekvienas.

Justė Pakėnaitė-Dailydkė

Daugiau nei 10 metų dirbu mokymų ir verslo konsultacijų srityje. Nuolatinis asmenybės augimas, savirealizacija bei bandymai atrasti geriausią save yra neatsiejami kiekvienos darbo dienos palydovai. Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų turi neribotas galimybes tobulėti.

Brigita Kaleckaitė

Mokymai verslui – pati mėgstamiausia mano veikla, čia susitinka verslas ir psichologija, dvi sritys, kuriose esu jau penkiolika metų. Aistra mokytis, pažinti, skaityti, taikyti ir patirti peraugo į aistrą vesti mokymus jums, dalintis patirtimi, žiniomis ir idėjomis.

Rasa Katilienė

Dirbu konsultacijų srityje, nes tikiu bendradarbiaujančių, autentiškų ir sąmoningų lyderių pasaulio vizija sparčiai didėjančio kompleksiškumo sąlygomis. Esu čia, kad dalinčiausi sukauptomis žiniomis ir patirtimi su siekiančiais transformacijų tiek organizaciniame, tiek asmeniniame lygmenyse.

Kornelija Zėringytė

Pardavimų bei organizacijų vystymo srityje dirbu daugiau nei 10 metų. Esu tikra, jog kiekvienas galime kurti stebuklus tiek darbinėje aplinkoje, tiek ir asmeninėje, tik primiausia turime patikėti savimi. Mano tikslas padėti Jums atrasti geriausius, efektyviausius mokymosi, tobulėjimo, organizacijos vystymo sprendimus.