Žmogiškai su Ginte Leksiene ir Ugne Kurkliene

Naujo vadovo sėkmingas startas – nuo ko pradėti

Kelionė į vadovų lygą gali būti ir jaudinanti, ir sudėtinga. Tikime, kad nauji vadovai susiduria su iššūkiais, kurie vakar jų dar nevargino, o šiandien jau reikalauja, kad būtų priimtas vienas ar kitas sprendimas. Jei įdomu, kaip įveikti dažniausiai pasitaikančias kliūtis vadovo darbe ir jaustis šioje naujoje pozicijoje kiek galima ramiau, būsimame tinklalaidės Žmogiškai epizode apie tai ir papasakosime!

Šiame epizode gilinsimės į naujų vadovų pasaulį – spręsime realius iššūkius, dalinsimės įžvalgomis ir pateikiame įgyvendinamas strategijas, padėsiančias teisingai pradėti vadovavimo kelionę.

Nesvarbu, ar tik svajojate ir turite tikslą tapti vadovu, ar skaičiuojate pirmus vadovavimo mėnesius, o gal net esate patyręs profesionalas, ieškantis naujų perspektyvų, šis epizodas – tai jūsų vadovas, padėsiantis spręsti unikalius iššūkius, su kuriais susiduria nauji vadovai.


 

Gaukite naudingų įžvalgų ir praktinių patarimų, kaip pagerinti savo vadovavimo įgūdžius!

Ir, žinoma, kas geriausiai gali kalbėti apie naujo vadovo iššūkius, tai tik naujai šiais pareigas einantis vadovas. Tad laidoje pirmąjį savo pusmetį vadovo darbe esanti Ugnė Docytė-Kurklėnė, o sprendimo būdus ir veikimo algoritmus mums pateiks nevienerius metus aukščiausias vadovo pareigas įmonėse ir jų valdybose užimanti, BMI alumnė, Triple o Consulting partnerė Gintė Leksienė.

Tinklalaidę kuria Airida Ruibytė – Butkuvienė ir Triple O Consulting.

Prenumeruok mūsų turinį ir pirmasis klausyk laidų: YOUTUBE kanalas