Vadovų Mokymai | Vadovų Kursai | Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje
ask@tripleo.lt
+370 659 66 848

Vadovų Mokymai

Bet kokio verslo sėkmė priklauso nuo to, kas jį valdo. Profesionalūs vadovai geba pasiekti gerų rezultatų per labai trumpą laiką. Paprastai vadovaujančios pareigos skiriamos žmonėms, turintiems pakankamą profesinį pasirengimą, todėl daugelis mano, kad to visiškai pakanka. Tačiau laikui bėgant valdymo sistemos yra tobulinamos, atsiranda naujų technologijų ir būdų, kaip sumažinti išteklių (finansinius, žmogiškuosius, laiko) kaštus.
Vadovų mokymai – tai žinios, kurios leis jums reguliariai tobulinti savo valdomą verslą!

Vadovų mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje gali padėti išspręsti šias problemas:

  • išmokyti priimti teisingus ir efektyvius valdymo sprendimus;
  • padėti suformuoti strateginius verslo tikslus;
  • išmokyti, kaip susidoroti su dabartinėmis užduotimis ir pritaikyti modernias technologijas verslo naudai;
  • išmokyti teisingai iškomunikuoti savo žinias ir patirtį žmonėms.

Šiuolaikinėmis sąlygomis kompetentingas vadovas turi atnaujinti savo žinias kas šešis mėnesius, kad neprarastų savo vadybinio potencialo ir įmonės padėties greitai besivystančioje rinkoje.
Vadovų kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje skirti ir dabartiniams vadovams, ir tiems, kurie yra įtraukti į personalo rezervą ar tik planuoja kopti karjeros laiptais.
Vadovų kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje taps bet kokio profilio vadovų pagrindu ir leis praktikuoti efektyvius įmonės struktūrinio padalinio operatyvaus valdymo metodus ir technologijas.
Vadovų kursuose taip pat išmoksite paruošti ir apginti verslo planą, sukurti ir reklamuoti prekės ženklą bei analizuoti įmonės finansinę būklę. Išmoksite apskaitos pagrindų, vadybinės apskaitos ir biudžeto sudarymo, veiklos valdymo ir organizacinių pokyčių valdymo pagrindus.
Kursus veda mokytojos-ekspertės: Rasa, Brigita ir Laura. Jų metu įgysite ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių. Užsiėmimų metu praktikuojami įvairūs verslo žaidimai, kurie leidžia ugdyti efektyvius valdymo įgūdžius.

Vadovų seminarai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje yra skirti vadybininkams ir vadovams, kurių darbas yra organizuoti kitų žmonių veiklą, valdyti klientų srautus. Dalyvavimas seminaruose suteiks galimybę aiškiai suformuluoti darbuotojams keliamus tikslus ir rezultatus. Jūsų pavaldiniai pagaliau nustos daryti nereikalingus darbus, o jus sutaupysite ne tik laiką bet ir pinigus.

Dažnai vadovai nėra pasirengę naujiems projektams ir nori aptarti esamas užduotis ir problemas. Būtent į tai ir yra orientuotos mūsų vadovų konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
Konsultacijų tikslas yra prasmingai ir emociškai palaikyti lyderį. Konsultacijų metu mes neteikiame paruoštų patarimų, o organizuojame darbą taip, kad pats klientas rastų daugybę priimtinų sprendimų, pasikliaudamas mūsų įrankių ir sprendimų arsenalu iš skirtingų kontekstų.
Vadovų konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje padės Jums priimti teisingą sprendimą!

Detalesnę informaciją pateiksime telefonu arba el. paštu.

Susisiekti