Asmeninio efektyvumo mokymai

Asmeninio efektyvumo didinimas – tai visai ne svajonė, o reali galimybė. Asmeninio efektyvumo kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tai mokymų programa, kurios metu profesionalūs treneriai Laura ir Arnas papasakos apie strategijas ir specialiuosius pratimus, veiksmų algoritmo planavimą, delegavimą ir praktiką.

Kursai asmeniniam efektyvumui gali pagerinti Jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą. Norite žymiai padidinti savo produktyvumą, geriau tvarkyti savo gyvenimą, motyvaciją, darbo eigą, sprendimų priėmimą ir pasiekti svarbius tikslus ir tuo pačiu metu įgyvendinti savo norus? Tuomet asmeninio efektyvumo kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje kaip tik Jums.

Mokymai asmeniniam efektyvumui apima savęs vertinimo priemones ir metodus, kurie padeda asmenims giliau suprasti savo stipriąsias, silpnąsias puses, vertybes ir tikslus. Asmeninio efektyvumo mokymai 70% sudaryti iš praktikos, kurios dėka jūs sukursite savo geresnės ateities modelį, planą savo gyvenimo ritmui ir karjerai ir nutiesite kelią į turimų tikslų įgyvendinimą. Mokymų metu gausite visas reikalingas priemones ir išmoksite lengvai įsisavinti informaciją, kurią galėsite iškart pritaikyti praktikoje. Produktyvumo mokymai padeda ugdyti geresnius bendravimo įgūdžius, įskaitant aktyvų klausymąsi, pasitikėjimą savimi ir konfliktų sprendimą.

Asmeninio efektyvumo mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – tai mokymai, kuriuos baigę išmoksite greitai ir efektyviai atlikti savo darbą. Šis teiginys vienodai galioja visų profesijų atstovams. Mokymai asmeniniam efektyvumui moko laiko valdymo metodų, prioritetų nustatymo strategijų ir tikslų nustatymo metodų, po kurių galite tapti efektyvesni ir produktyvesni atliekant savo kasdienes užduotis ir pareigas.

Asmeninio efektyvumo seminarai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje jums padės:

– išsikelti įkvepiančius tikslus
– nuspręsti, ko būtent norite
– atskirti savo norus nuo tų, kuriuos „pririšo“ visuomenė
– padidinti savo motyvaciją
– rasti savyje daugiau vidinių išteklių
– atpažinti užduočių atidėjimo vėlesniam laikotarpiui priežastis
– išmokti daryti dalykus iš karto
– išmokti sąmoningiau priimti sprendimus
– sugebėti geriau organizuoti savo darbo eigą ir imtis veiksmų.

Asmeninio efektyvumo konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje siūlo kartu pamėginti geriau suprasti save, savo norus, tikslus, atmesti tai, kas nėra svarbu, padidinti motyvaciją, išmokti priimti geriausius sprendimus gyvenime, karjeroje, versle, padidinti efektyvumą visose gyvenimiškose situacijose, atrasti įkvėpimą, nusipiešti norimos ateities viziją ir pagaliau pasiryžti veikti.

Asmeninio efektyvumo konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje padės jums atskleisti tokius gebėjimus kaip:

– formuluoti išvadas, pasitelkiant žinias ir patirtį
– demonstruoti praktinius įgūdžius sprendžiant problemas
– sistemingai taikyti techninius sprendimus.

Produktyvumo mokymai gali padėti išsiugdyti savybes ir įgūdžius, reikalingus įkvėpti ir motyvuoti kitus, priimti pagrįstus sprendimus ir veiksmingai įveikti iššūkius.

Mes ugdome darbuotojų norą prisiimti asmeninę atsakomybę darbinėse situacijose, aktyviai siekti užsibrėžtų asmeninių ir darbinių tikslų, planuoti laiką, dėlioti bei valdyti prioritetus. Asmeninio efektyvumo didinimas – tai puiki investicija naujokui ir profesionalui.
Mūsų ekspertai pasidalins visa savo sukaupta patirtimi, nes Jūsų sėkmė – pagrindinis mūsų siekis ir noras!

Susisiekite su mumis!

Rekvizitai

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius

Telefono nr.

+370 659 66 848

El. paštas

ask@tripleo.lt