Asmeninio efektyvumo mokymai

Asmeninio efektyvumo didinimas – tai visai ne svajonė, o reali galimybė. Asmeninio efektyvumo kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tai mokymų programa, kurios metu profesionalūs treneriai Laura, Brigita ir Arnas papasakos apie strategijas ir specialiuosius pratimus, veiksmų algoritmo planavimą, delegavimą ir praktiką.

Norite žymiai padidinti savo produktyvumą, geriau tvarkyti savo gyvenimą, motyvaciją, darbo eigą, sprendimų priėmimą ir pasiekti svarbius tikslus ir tuo pačiu metu įgyvendinti savo norus? Tuomet asmeninio efektyvumo kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje kaip tik Jums.

Asmeninio efektyvumo mokymai 70% sudaryti iš praktikos, kurios dėka jūs sukursite savo geresnės ateities modelį, planą savo gyvenimo ritmui ir karjerai ir nutiesite kelią į turimų tikslų įgyvendinimą. Mokymų metu gausite visas reikalingas priemones ir išmoksite lengvai įsisavinti informaciją, kurią galėsite iškart pritaikyti praktikoje.

Asmeninio efektyvumo mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – tai mokymai, kuriuos baigę išmoksite greitai ir efektyviai atlikti savo darbą. Šis teiginys vienodai galioja visų profesijų atstovams.

Asmeninio efektyvumo seminarai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje jums padės:

– išsikelti įkvepiančius tikslus
– nuspręsti, ko būtent norite
– atskirti savo norus nuo tų, kuriuos „pririšo“ visuomenė
– padidinti savo motyvaciją
– rasti savyje daugiau vidinių išteklių
– atpažinti užduočių atidėjimo vėlesniam laikotarpiui priežastis
– išmokti daryti dalykus iš karto
– išmokti sąmoningiau priimti sprendimus
– sugebėti geriau organizuoti savo darbo eigą ir imtis veiksmų.

Asmeninio efektyvumo konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje siūlo kartu pamėginti geriau suprasti save, savo norus, tikslus, atmesti tai, kas nėra svarbu, padidinti motyvaciją, išmokti priimti geriausius sprendimus gyvenime, karjeroje, versle, padidinti efektyvumą visose gyvenimiškose situacijose, atrasti įkvėpimą, nusipiešti norimos ateities viziją ir pagaliau pasiryžti veikti.

Asmeninio efektyvumo konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje padės jums atskleisti tokius gebėjimus kaip:

– formuluoti išvadas, pasitelkiant žinias ir patirtį
– demonstruoti praktinius įgūdžius sprendžiant problemas
– sistemingai taikyti techninius sprendimus.

Mes ugdome darbuotojų norą prisiimti asmeninę atsakomybę darbinėse situacijose, aktyviai siekti užsibrėžtų asmeninių ir darbinių tikslų, planuoti laiką, dėlioti bei valdyti prioritetus. Asmeninio efektyvumo didinimas – tai puiki investicija naujokui ir profesionalui.
Mūsų ekspertai pasidalins visa savo sukaupta patirtimi, nes Jūsų sėkmė – pagrindinis mūsų siekis ir noras!

Susisiekite su mumis!

Rekvizitai

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius

Telefono nr.

+370 659 66 848

El. paštas

ask@tripleo.lt