Asmeninis koučingas

Pagrindinis asmeninio koučingo tikslas yra identifikuoti galimybes ir vidinį kliento potencialą, kuris leis nustatyti pagrindinius asmens siekius ir poreikius. Pirmojo susitikimo metu būtina sudaryti žingsnių planą, kuris padės pasiekti tikslus. Asmeninis koučingas privalo motyvuoti klientą asmeniniam augimui ir sėkmei. Pagrindinės užduotys, kurias išsprendžia asmeninis koučingas, yra:

– kliento tikslų nustatymas;
– nustatytų tikslų pasiskirstymas pagal svarbos laipsnį;
– kliento perspektyvų įvairiose gyvenimo srityse išaiškinimas;
– darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros nustatymas.

Asmeninis koučingas gali padėti pasiekti svarbiausius tikslus, nepriklausomai nuo užimamų pareigų. Pagrindinis asmeninio trenerio uždavinys yra nustatyti tikslą, į kurį būtina sutelkti visą kliento dėmesį, ir toliau motyvuoti klientą šio užsibrėžto tikslo siekti. Šis procesas pasižymi tinkamų klausimų uždavimu – taip klientas gali išsamiai išnagrinėti neišspręstą problemą pažiūrėjęs į ją iš skirtingų kampų. Dažnai atsitinka, kad žmogus savarankiškai negali taip nuodugniai išanalizuoti situacijos.

Asmeninis koučingas Vilniuje padės versle ir asmeniniame gyvenime. Kartu su mūsų ekspertėmis turėsite galimybę pakeisti savo gyvenimo kokybę.

Asmeninio koučingo metu susipažinsite su patikrintais metodais ir įrankiais, kurie padės atsikratyti apninkančių dvejonių, įgysite įprotį veikti nedelsdami ir išmoksite pasiekti norimą rezultatą. Jums nereikia turėti jokių retų talentų ar gabumų. Pakanka naudoti paprastus metodus, kurie yra išbandyti praktikoje ir garantuotai veikia. Tik įsivaizduokite, kad vos po kelių mėnesių galėsite didžiuotis naujais asmeniniais pasiekimais ir rezultatais!

Asmeninis koučingas Kaune ir kituose Lietuvos miestuose – tai puiki galimybė atsikratyti abejonių, išmokti aktyviai bendrauti ir pasiūlyti savo pagalbą, bei, pagaliau, pradėti veikti! Pirmojo susitikimo nustatysime kryptį, sudarysime sąrašą veiksmų, kuriuos turėsime kartu atlikti, o specialių klausimų ir į juos kartu randamų atsakymų dėka keisis jūsų mąstymo būdas. Kiekvienas užsiėmimas baigsis paprastu ir suprantamu veiksmų planu, kurį reikės atlikti per artimiausias dienas. Šie maži kasdieniai žingsneliai lems galutinį rezultatą.

Asmeninis koučingas Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose įrodys, kad pagrindinė asmeninio koučingo vertė yra gebėjimas per kelias savaites išspręsti problemas, kurių galbūt negalėjote išspręsti kelerius metus. Tai nėra tušti žodžiai, tai IFC akredituota mokymosi metodika. Jūs matysite kardinalius pokyčius jau po kelių savaičių!

Jei esate pavargę ir jums labai reikia pokyčių, jei suprantate, kad laikas bėga, bet visos pastangos neneša norimų rezultatų, tuomet dabar pat užsiregistruokite asmeniniam koučingui ir pradėkite naują savo sėkmės kelio etapą!

Susisiekite su mumis!

Rekvizitai

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius

Telefono nr.

+370 659 66 848

El.paštas

ask@tripleo.lt