Bendradarbiavimo skatinimo mokymai

Individualūs verslininkai ir savarankiškai dirbantys specialistai yra motyvuoti siekti maksimalių rezultatų, nes kitaip jie tiesiog negalės konkuruoti rinkoje ir užsidirbti pinigų. Tačiau vidutinėse ir didelėse įmonėse yra įvairių darbuotojų, tarp kurių vyrauja tiesiog ‘darbo atlikėjai’. Tai yra visiškai natūralu, nes komandoje neturėtų būti per daug lyderių. Taigi, ką vadovai turėtų padaryti, kad pasiektų maksimalų efektyvumą tiek visoje įmonėje ir tiek kiekvienoje komandoje atskirai? Galimybių yra daug! Viskas priklauso nuo darbo krypties, darbuotojų įsitraukimo ir susidomėjimo laipsnio, susitelkimo į rezultatus, materialinių ir nematerialiųjų paskatų ir pan.

Kiekvienoje komandoje svarbu užmegzti tam tikrus santykius tarp darbuotojų. Kiekvienas vadovas nori, kad šie santykiai būtų kuo kokybiškesni, nes net jei jie tiesiogiai nepadeda komandos darbui, tada bent jau neblogina situacijos. Bendradarbiavimo skatinimo mokymai padės ugdyti vidinius komunikacijos įgūdžius ir gebėjimus konstruktyviai spręsti konfliktines situacijas, pasiūlys konkrečius konflikto valdymo žingsnius.

Bendradarbiavimo mokymai suteikia daug privalumų tiek pavieniams asmenims, tiek organizacijoms. Kai suprantama, kad problemos ar rūpesčiai įmonėje yra susiję su teigiamo psichologinio klimato trūkumu komandoje, atsakingi vadovai kreipiasi į komandos formavimo specialistus. Sėkminga komanda vadinama tik draugiškai dirbančių darbuotojų grupė. Būtent mūsų siūlomi bendradarbiavimo skatinimo mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje orientuoti į tokių komandų formavimą ir kylančių problemų sprendimą. Mums svarbu padėti jums suburti komandą, kuri siekia bendro tikslo, kur vyrauja tarpusavio pagarbos supratimas ir kur yra laikomasi susitarimų.

Bendradarbiavimas yra įsišaknijęs organizacijos kultūroje, tai prisideda prie vienybės jausmo, bendro tikslo ir kolektyvinių laimėjimų. Bendradarbiavimo mokymai padeda sustiprinti bendradarbiavimo, kaip pagrindinės vertybės, svarbą ir skatina ją praktikuoti visoje organizacijoje.

Bendradarbiavimo skatinimo kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje nuo kitų kursų skiriasi tuo, kad visi kurso dalyviai yra aktyvūs viso kurso metu. Šie kursai skirti darbo efektyvumui didinti, bet pats informacijos pateikimo procesas panašus į tam tikrą forumą ar žaidimą, kur kiekvienas dalyvis yra įtraukiamas į diskusiją.

Bendradarbiavimo skatinimo kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose ugdo tarpusavio pasitikėjimą komandoje, palaikymo kultūrą ir pažeisto pasitikėjimo atstatymo žingsnius.

Kai komandos nariai jaučiasi vertinami, palaikomi ir įtraukiami į sprendimų priėmimo procesus, jie yra labiau motyvuoti ir įsitraukia į savo darbą. Bendradarbiavimo kursai padeda sukurti teigiamą komandos kultūrą, kurioje asmenys jaustųsi galintys prisidėti savo idėjomis ir patirtimi.

Bendradarbiavimo skatinimo seminarai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje siūlo kartu su mūsų ekspertais aptarti vidines komunikacijos principus ir susikoncentruoti ties konstruktyvios konfliktinių situacijų sprendimo schemos.

Konfliktai neišvengiami bet kokioje komandoje, tačiau bendradarbiavimo seminarai suteikia komandos nariams įgūdžių konstruktyviai valdyti ir spręsti konfliktus. Dalyviai išmoksta pagarbiai spręsti nesutarimus, rasti bendrą kalbą ir derėtis dėl abipusiai naudingų sprendimų.

Bendradarbiavimo skatinimo konsultacijų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje metu rengiamos užduotys, veikiančios visus komandos formavimo etapus, ugdančios komandinio darbo įgūdžius, sukuriančios idėją kiekvienam dalyviui apie jų svarbą ir poreikį komandai ir kt. Bendradarbiavimas dažnai veda prie geresnių problemų sprendimo rezultatų, nes jis sujungia įvairias perspektyvas, idėjas ir patirtį. Bendradarbiavimo konsultacijos padeda mokyti darbuotojus, kaip panaudoti kolektyvinį intelektą, efektyviai ieškoti idėjų ir rasti novatoriškų iššūkių sprendimų.

Bendradarbiavimo skatinimo konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose bus naudingos bet kokiu komandos formavimo etapu. Svarbių klausimų kyla ir kai komanda yra tik formuojama ir kai komandoje jau yra konfliktų.

Bendradarbiavimas skatina komandos narių priklausymo ir draugystės jausmą, o tai lemia didesnį pasitenkinimą darbu. Kai asmenys jaučia ryšį su savo komanda ir mato savo indėlio poveikį, jie labiau linkę jaustis patenkinti savo vaidmenimis. Bendradarbiavimo konsultacijos gali padėti Jums stiprinti organizacijos kultūra.

Mes įsitikinę, kad stiprios komandos pagrindas – bendradarbiavimas. Tad bendradarbiaukime siekdami geriausių jūsų kompanijos rezultatų.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius