Bendradarbiavimo skatinimo mokymai

Individualūs verslininkai ir savarankiškai dirbantys specialistai yra motyvuoti siekti maksimalių rezultatų, nes kitaip jie tiesiog negalės konkuruoti rinkoje ir užsidirbti pinigų. Tačiau vidutinėse ir didelėse įmonėse yra įvairių darbuotojų, tarp kurių vyrauja tiesiog ‘darbo atlikėjai’. Tai yra visiškai natūralu, nes komandoje neturėtų būti per daug lyderių. Taigi, ką vadovai turėtų padaryti, kad pasiektų maksimalų efektyvumą tiek visoje įmonėje ir tiek kiekvienoje komandoje atskirai? Galimybių yra daug! Viskas priklauso nuo darbo krypties, darbuotojų įsitraukimo ir susidomėjimo laipsnio, susitelkimo į rezultatus, materialinių ir nematerialiųjų paskatų ir pan.

Kiekvienoje komandoje svarbu užmegzti tam tikrus santykius tarp darbuotojų. Kiekvienas vadovas nori, kad šie santykiai būtų kuo kokybiškesni, nes net jei jie tiesiogiai nepadeda komandos darbui, tada bent jau neblogina situacijos. Bendradarbiavimo skatinimo mokymai padės ugdyti vidinius komunikacijos įgūdžius ir gebėjimus konstruktyviai spręsti konfliktines situacijas, pasiūlys konkrečius konflikto valdymo žingsnius.

Kai suprantama, kad problemos ar rūpesčiai įmonėje yra susiję su teigiamo psichologinio klimato trūkumu komandoje, atsakingi vadovai kreipiasi į komandos formavimo specialistus. Sėkminga komanda vadinama tik draugiškai dirbančių darbuotojų grupė. Būtent m8sų siūlomi bendradarbiavimo skatinimo mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje orientuoti į tokių komandų formavimą ir kylančių problemų sprendimą. Mums svarbu padėti jums suburti komandą, kuri siekia bendro tikslo, kur vyrauja tarpusavio pagarbos supratimas ir kur yra laikomasi susitarimų.

Bendradarbiavimo skatinimo kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje nuo kitų kursų skiriasi tuo, kad visi kurso dalyviai yra aktyvūs viso kurso metu. Šie kursai skirti darbo efektyvumui didinti, bet pats informacijos pateikimo procesas panašus į tam tikrą forumą ar žaidimą, kur kiekvienas dalyvis yra įtraukiamas į diskusiją.

Bendradarbiavimo skatinimo kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose ugdo tarpusavio pasitikėjimą komandoje, palaikymo kultūrą ir pažeisto pasitikėjimo atstatymo žingsnius.

Bendradarbiavimo skatinimo seminarai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje siūlo kartu su mūsų ekspertais aptarti vidines komunikacijos principus ir susikoncentruoti ties konstruktyvios konfliktinių situacijų sprendimo schemos.

Bendradarbiavimo skatinimo konsultacijų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje metu rengiamos užduotys, veikiančios visus komandos formavimo etapus, ugdančios komandinio darbo įgūdžius, sukuriančios idėją kiekvienam dalyviui apie jų svarbą ir poreikį komandai ir kt.

Bendradarbiavimo skatinimo konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose bus naudingos bet kokiu komandos formavimo etapu. Svarbių klausimų kyla ir kai komanda yra tik formuojama ir kai komandoje jau yra konfliktų.

Mes įsitikinę, kad stiprios komandos pagrindas – bendradarbiavimas. Tad bendradarbiaukime siekdami geriausių jūsų kompanijos rezultatų.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius