Įgūdžių lavinimo mokymai įmonėms

Pardavimo įgūdžių lavinimo mokymai – tai mokymai skirti lavinti pardavimų įgūdžius nepriklausomai nuo jūsų darbo srities. Pardavimo komandos ugdymo tikslas – suteikti žinių ir įgūdžių pardavimo ir derybų kompetencijų ugdymui.

Pardavimo įgūdžių lavinimo mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tai mokymai, kurių metu padedame pardavimo komandai suprasti savo rolės svarbą įmonės rezultatams ir paskatinti prisiimti atsakomybę už savo ir visos komandos rezultatus.

Vadovavimo įgūdžių lavinimo mokymai – tai mokymai skirti bet kokio lygio vadovams, bei tiems, kas dar tik siekia jais tapti.

Vadovavimo įgūdžių lavinimo mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje papasakos apie vadovo rolės suvokimo svarbą, pagrindines vadovavimo kompetencijas, vadovų komandos ugdymą, motyvacijos veikti stipinimą. Šiais mokymais žmonės skatinami išeiti iš komforto zonos, atlikti savo elgesio analizę, surasti naujus būdus atskleisti savyje slypinčią motyvaciją veikti.

Komandinio darbo įgūdžių lavinimo mokymai – tai mokymai skirti bet kuriai organizacijai, įmonei, komandai, grupei.

Komandinio darbo įgūdžių lavinimo mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tai mokymai, kurių metu gilinamasi į komandą kaip resursą pasiekti norimų rezultatų, į tai, kaip efektyviai dirbti drauge, nuolatinio grįžtamojo ryšio svarbą, bendrų susitarimų laikymąsi. Išmokus dirbti ir efektyviai komunikuoti komandoje, toliau bus gilinamasi į bendradarbiavimo organizacijoje svarbą. Tam, kad vadovų komanda geriau pažintų vieni kitus, gebėtų suteikti konstruktyvų grįžtamąjį ryšį, įsijaustų į kito situaciją, kurtų tarpusavio pasitikėjimą.

Klientų aptarnavimo įgūdžių lavinimo mokymai, tai tokio tipo mokymai, kurių metu ugdome darbuotojų klientų aptarnavimo ir pardavimo įgūdžius.

Klientų aptarnavimo įgūdžių lavinimo mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – tai praktinės dirbtuvės. Jų metu mokome valdyti sudėtingas ir konfliktines situacijas su klientais, keisti darbuotojų požiūrį į klientų aptarnavimą bei skatinti darbuotojų gerą savijautą darbe. Ugdome darbuotojų asmeninį efektyvumą dirbant komandoje, laviname laiko planavimo ir valdymo įgūdžius, padedame didinti asmeninį efektyvumą darbo vietoje.

Asmeninio efektyvumo įgūdžių lavinimo mokymai – tai mokymai, kurie padės suformuoti tam tikras nuostatas asmeninio efektyvumo ir laiko valdymo atžvilgiu. Susipažinsite su asmenine laiko efektyvumo analize, tikslų ir prioritetų nustatymo svarba.

Asmeninio efektyvumo įgūdžių lavinimo mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje aptars tikslų išsikėlimo kriterijus, laiko matricą (Eisenhower matrix), dažniausiai pasitaikančius laiko vagis, atidėliojimų įveikimą ir mokėjimą konstruktyviai pasakyti „Ne“.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius