Individualios vadovų konsultacijos

Kaip visi gerai žinome, neišspręstos problemos turi savybę kauptis. O problemos nebus sprendžiamos, jei nėra intensyviai ieškoma būdų kaip tai padaryti.
Todėl, vadovas, norėdamas išspręsti problemą, pirmiausia turi ją pamatyti bei identifikuoti. Dažnai – gauti papildomų žinių, o tuomet – gauti grįžtamąjį ryšį dėl savo sprendimų teisingumo.
Vadovų problemos paprastai yra tokio paties masto kaip ir jų valdomos įmonės. Norint sėkmingai valdyti didelį kiekį pavaldinių, neužtenka pažinti žmones, reikia turėti nemažą patirtį versle, tvirtą gyvenimo patirtį ir išmintį.
Sprendimas visoms šioms problemoms yra. Tai – individualios vadovų konsultacijos.

Sėkmingi žmonės žino, kad konsultacija – tai būdas padidinti savo pergalių kiekį ir jų kokybę. Individualios konsultacijos yra vaizdas iš šono, parodantis esamų vadovo sprendimų privalumus ir trūkumus.

Individualios vadovų konsultacijos Vilniuje (bei kituose Lietuvos miestuose) padeda vadovams įveikti vidinį ar išorinį barjerą ir siekti karjeros, net jei jie daug kartų bandė tai padaryti, tačiau iki šiol nesėkmingai.
Jei norite pasiekti rezultatą, įveikti barjerą ir tęsti karjeros augimą – mūsų siūlomos konsultacijos kaip tik jums.
Mes diagnozuosime ir nustatysime, kurioje jūsų gyvenimo srityje yra kliūtis, trukdanti augti, nustatysime ją ir parengsime instrukcijas, kaip žingsnis po žingsnio šią kliūtį įveikti.
Mes įsitikinę, net po vienos konsultacijos jūs pakeisite savo mąstymą ir elgesį tokiu būdu, kad kliūtis būtų įveikta ir jūsų problemos būtų išspręstos.

Kaip bebūtų liūdna, dažniausiai individualios vadovų konsultacijos yra pasirenkamos tik tada, kai vadovas jau išbandė visus jam žinomus metodus, yra pasiekęs aklavietę ar tiesiog „sustojęs“, bet privalo skubiai išspręsti kilusią problemą bei jos pasekmes.

Tačiau spręsti iškilusias problemas geriau vėliau, nei niekada.
Individualios vadovų konsultacijos Kaune (bei kituose Lietuvos miestuose) padės maksimaliai greitai sureaguoti ir sutaupyti ne tik jūsų laiką bet ir nervus.

Individualios vadovu konsultacijos Klaipėdoje (ir kituose Lietuvos miestuose) suteikia galimybę greitai gauti ekspertų patarimus apie verslo valdymą ir karjerą bei nuomonę iš išorės apie kasdienes situacijas, kurių dėka galite rasti savo problemos sprendimą arba pažvelgti į ją kitu kampu.

Individualios vadovu konsultacijos metu kartu su konsultantėmis Juste ir Rasa išnagrinėsite dešimtis skirtingų situacijų ir išsirinksite jums labiausiai priimtiną veiksmų planą.
Musų profesionalios konsultantes padės palyginti požiūrį į pinigus, atsakomybę, laiką, žmones bei sudėlioti konkrečius veiksmų planus. Individualios konsultacijos padeda pereiti į naują lygį, atverti naują pasaulį, paremtą kitų sėkmingų žmonių strategijomis!

Individualios vadovų konsultacijos – tai ne reklaminis susitikimas, kurio metu yra parduodamos musų įmonės paslaugos, todėl jų metu nepasakosime sėkmės istorijų ir nepilstysime “vandens” iš tuščio į kiaurą. Mūsų tikslas – padėti jums išspręsti kykančias problemas.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius