Komandinio darbo mokymai

Komanda – tai yra tam tikras, nusistovėjęs mechanizmas, kur kiekvienas asmuo užima būtent jam skirtą vietą. Visi grupės nariai, kaip krumpliai, paleidžia visą mechanizmą suktis.

Dažniausiai komandą sudaro ne daugiau kaip 15 žmonių. Kodėl ne daugiau? Atsakymas paprastas. Nes suvienyti daugybę žmonių vienu tikslu, yra labai sunku. Visos komandos dalyvių darbas turėtų būti darnus. Taip jie visi kartu gebės pasiekti bendro tikslo, tačiau kiekvienas vykdys tik jam skirtas pareigas.

Tam, kad įmonės veikla būtų sėkmingesnė, vadovas visada kelia tikslus sau. Kai kurie iš jų kartais atsiranda spontaniškai ir jis nesugeba savarankiškai jų visų išspręsti . Tuomet yra tinkamas laikas pritraukti bendradarbius, kurie padės ieškoti sprendimo.

Tam, kad atskiri specialistai per labai trumpą laiką išmoktų sklandžiai dirbti komandoje reikalingi komandinio darbo mokymai.

Komandinio darbo kursai prisideda prie bendros organizacijos sėkmės. Kai komandos efektyviai bendradarbiauja, jos gali pasiekti aukštesnį veiklos lygį, skatinti naujoves, lengviau prisitaikyti prie pokyčių ir prisidėti prie ilgalaikės organizacijos sėkmės ir konkurencingumo.

Komandinio darbo mokymai Vilniuje išskiria tokius pagrindinius komandinio darbo punktus:

– kolektyvinio sprendimo priėmimas
– Lygybė
– patirties perdavimas
– idėjų generavimas
– konstruktyvi kritika
– pareigų perdavimas
– planų vykdymas
– konfliktų stabdymas
– sėkmės pasidalijimas
– bendras poilsis išsprendus užduotį.

Komandinio darbo mokymai Kaune ar kituose Lietuvos miestuose įtikins, kad ne visas užduotis, su kuriomis susiduria vadovas, jis sugeba savarankiškai išspręsti. O kai prireikia skirtingų žmonių nuomonės ir idėjų – komandinis darbas vienintelis būdas gauti šimtaprocentinį grįžtamąjį ryšį.

Komandinio darbo kursai skatina kūrybiškumą ir naujoves. Komandos nariai gali kurti idėjas, tyrinėti skirtingus požiūrius ir mesti iššūkį vieni kitų mąstymui, todėl gali kurti novatoriškesnius sprendimus ir rezultatus.

Visų darbo pokalbių metu yra atkreipiamas dėmesys į asmens galimybes dirbti grupėje. Tą gali atskleisti paprasti klausimai, susiję su asmeninėmis kandidato savybėmis. Norėdami padidinti savo šansus gauti savo svajonių darbą, investuokite į komandinio darbo įgūdžių lavinimą. Nepriklausomai nuo darbo specifikos šios žinios bus jums naudingos ne tik pokalbio metu.

Komandinio darbo mokymai Klaipėdoje ir kituose miestuose įrodys, kad išmokti dirbti kartu nėra sunku. Jei dar dvejojate, tada tiesiog užsiregistruokite ir įsitikinkite patys.
Mūsų ekspertai padės pagerinti asmens ar komandos darbo rodiklius.

Sėkmingas komandinis darbas – tai bet kokios įmones sėkmės garantas. Kartais nutinka taip, kad tai, kas akivaizdu, netenka savo svarbumo, pasimeta kažkur tarp einamųjų tikslų ir problemų. Būtent todėl mūsų siūlomi mokymai bus naudingi bet kokios srities specialistui.

Gebėjimas dirbti komandoje yra labai svarbus. Jis yra naudingas ne tik darbinėse situacijose, bet ir gyvenime, net šeimoje! Išmokdami dirbti komandoje – jūs išmokstate išgirsti, gerbti ir suprasti kitą nuomonę.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius