Komandos bendradarbiavimo mokymai

Komandinis darbas turi daug privalumų tiek įmonei, tiek asmeniniam kiekvieno darbuotojo augimui ir tobulėjimui. Dirbdami komandoje, galite atlikti užduotis, kurios yra per daug sudėtingos ar reikalaujančios daug laiko vienam asmeniui. Komandiniame darbe nebūtina, kad komandą sudarytų tik vieno lygio ir pozicijos darbuotojai, jos nariai gali būti iš skirtingų įmonės departamentų ir sričių, tačiau visi turi tą pačią atsakomybę už rezultatus, kurių siekia komanda. Darbas komandoje, susidedančioje iš skirtingų organizacijos pozicijų, yra labai produktyvus: pirma, darbuotojai dalijasi savo patirtimi ir įgūdžiais; antra, dirbdami kartu jie geriau ir greičiau pasiekia tam tikrą tikslą. Komandiniame darbe yra daug privalumų, tačiau yra ir trūkumų, kadangi komandoje gali kilti nesutarimų ir konfliktų.

Komandos bendradarbiavimo mokymai – tai mokymai, kurių metu jūs išmoksite efektyviai bendradarbiauti komandoje, dirbti kartu, sužinosite, kokie yra pagrindiniai komandinio darbo principai, komandos atsakomybės ribos, susipažinsite su tokiomis sąvokomis kaip komandos žemėlapis, komandos veidrodis.

Aršios konkurencijos sąlygomis sėkmingo verslo raktas yra profesionalų komanda. Suburti gerai koordinuotą, aiškiai dirbančią komandą yra pagrindinė kiekvieno vadovo ar personalo vadovo užduotis. Dirbti kaip visuma, išvengti daugelio problemų, kylančių dėl įvairių konfliktų žmonių grupėje – būtent tai padaryti padės komandos bendradarbiavimo mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Komandos formavimas yra sudėtingas procesas, susidedantis iš kelių komponentų ir apie juos papasakos komandos bendradarbiavimo kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Komandos bendradarbiavimo kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – tai klasikiniai komandos formavimo kursai. Kursu metu naudodama patrauklių, bet gana sunkių pratimų pavyzdį, grupė mokosi išspręsti bendrą problemą, parengia taktiką ir jos sprendimo strategiją.

Komandos bendradarbiavimo seminarai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje savo dalyviams perduoda vertingą komandinio darbo, bendro problemų sprendimo, savitarpio pagalbos ir palaikymo patirtį. Seminarų metu kuriama efektyvi komandinio darbo strategija, specialistų komanda pradeda dirbti kaip visuma.

Komandos bendradarbiavimo konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje suteiks žinias kaip efektyviai dirbti komandoje, koks turėtų būti darbų pasiskirstymas komandoje, koks yra klasikinis atsakomybių pasiskirstymas komandoje, kaip ugdyti iniciatyvą komandoje, kaip žiūrėti į komandą kaip į resursą, kaip vystyti komunikaciją ir grįžtamąjį ryšį.

Komandos bendradarbiavimo konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje išmokys tinkamai išnaudoti laiką, gebėti padaryti viską, kas yra išties svarbu jūsų kelyje siekiant užsibrėžtų tikslų. Pagerinkite asmeninius ir įmonės rezultatus, kad pasiektumėte geresnių rezultatų ir prasmingų tikslų, sugaišdami mažiau laiko ir energijos – mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius