Kompetencijų kėlimo mokymai

Yra skirtingos nuomonės apie personalo tobulėjimą. Vieni sako, kad tai netaikoma įmonės atsakomybės sričiai ir kad kiekvienas asmuo yra atsakingas už savo asmeninį ir profesinį tobulėjimą. Kiti mano, kad įmonė būtinai turi investuoti į darbuotojų profesinį augimą. Dauguma atliktų tyrimų aiškiai parodo tiesioginį ryšį tarp investicijų į personalo ugdymą ir padidėjusio darbuotojų įsitraukimo, efektyvumo bei geresnių įmonės rodiklių.

Bendrųjų kompetencijų mokymai apima vadovavimo, klientų aptarnavimo, pardavimų, lyderystės, bendradarbiavimo, vidinės komunikacijos, asmeninio efektyvumo kompetencijų praktinius mokymus.

Kompetencijų kėlimo mokymai Vilniuje parengti remiantis įsitikinimu, kad kompetencijas galima ugdyti skirtingais metodais. Mūsų nuomone, norint efektyviai tobulinti kompetencijas, būtina naudoti skirtingus tobulinimo metodus. Parinkti juos padės Jums mūsų ekspertai.

Kompetencijų kėlimo mokymai įmonėms juose dalyvaujantiems darbuotojams kelia tokius tikslus:

– įgyti kompetencijos įgūdžius
– išmokti savarankiškai ugdyti įmonei aktualias kompetencijas
– kurti profesinius profilius
– vertinti kandidatus atrankos metu ir spręsti kitas personalo valdymo užduotis.

Mokymų metu grupė atlieka praktinius pratimus, sprendžia įvairius atvejus, modeliuoja situacijas, klausimus, dirba poromis ar mini grupėmis.

Kompetencijų kėlimo mokymai Kaune ir kituose Lietuvos miestuose padės ugdyti darbuotojų bendrąsias kompetencijas tam, kad darbas būtų efektyvesnis, darbuotojai pasiektų geresnių rezultatų ir gerai jaustųsi darbe. Mūsų ekspertai padės išgryninti norimas darbuotojų kompetencijas, pasiruošti kompetencijų planą, sudėlioti mokymų temas pagal norimas ugdyti kompetencijas.

Kompetencijų kėlimo mokymai Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose orientuoti į tokias temas kaip:

– efektyvaus laiko planavimas
– tikslų išsikėlimas
– prioritetų nusistatymas
– darbų užduočių planavimas.

Mes padedame ugdyti asmeninę atsakomybę, motyvaciją veikti, orientaciją į asmeninius bei įmonės rezultatus.

Norėdami išspręsti jūsų įmonėje kilusią kompetencijų ugdymo problemą, galite apsilankyti mūsų siūlomuose mokymuose, kuriuose galėsite savarankiškai kurti savo įmonės kompetencijų modelius, juos formuoti ir iššifruoti. Remdamiesi jų pagrindu sukursite vertinimo lapelius, profesinius profilius, kompetencijų grupes personalo tobulinimui įmonėje. Kompetencijų kėlimo mokymai padės išsiugdyti kompetencijas, kurios atitiks įmonės reikalavimus ir verslo plėtros tikslus, nes bet kurios organizacijos efektyvumas priklauso nuo darbuotojų kompetencijų kokybės ir jų tobulinimo efektyvumo.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius