Lyderystės mokymai

Norite tapti ryškiu, charizmatišku, efektyviu, TIKRU vadovu? Svajojate apie komandą, kuri sekdama jūsų pavyzdžiu dirbs greitai ir sklandžiai, taip užtikrindama jūsų verslo sėkmę? Tuomet mūsų siūlomi lyderystės kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje kaip tik Jums! Mes pasidalinsime su jumis vadovų paslaptimis ir išmokysime, kaip motyvuoti pavaldinius. Lyderystės įgūdžiai padės jums ne tik darbe, bet ir gyvenime. Įgykite pasitikėjimo savimi, pasiekite savo tikslus ir sugebėkite suburti kitus į efektyvią komandą! Lyderystes kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – tai unikalūs autoriniai lyderystės mokymai, orientuoti į komandos formavimo, vadovybės, žmogiškųjų išteklių formavimo ir plėtros sritis.

Lyderystes mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje padės pažadinti lyderystės įgūdžius, išmokti tinkamo savęs pristatymo meno ir pagilinti komandos valdymo įgūdžius. Mokymai yra skirti praktikai ir apjungia skirtingus metodus: mokymus, paskaitas, grupinius darbus ir pan. Užsiėmimus veda patyrę komandos valdymo ir karjeros formavimo treneriai, verslo instruktoriai, konfliktų sprendimo srities ekspertai.

Pagrindinis lyderystės mokymo tikslas – performoti asmenį taip, kad jis nustatytų lyderio pozicijas žmonių ir aplinkybių atžvilgiu. Tai – savotiška gyvenimo strategija. Žmonės turėtų sugebėti valdyti savo emocijas ir elgesį, kad tai atitiktų požiūrį ir įgūdžius, ugdomus mokymų metu.

Lyderystės konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje yra skirtos asmeniniam augimui: išmoksite valdyti savo stipriąsias ir silpnąsias puses bei ugdysite individualų vadovavimo stilių. Konsultacijos leis jums geriau suprasti kitų žmonių motyvaciją ir efektyviai dirbti su grupe bei joje. Visos konsultacijos metu įgytos teorinės žinios yra nedelsiant praktikuojamos. Lyderystės konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje suteikia pagrindines žinias ir lyderystės įgūdžius, kurių reikia verslininkams ir aukščiausio lygio vadovams.

Lyderystes seminarai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – tai ištobulintos medžiagos įsisavinimas, kurios metu išmoksite pagrindinių lyderystės principų:

– nustatyti iššūkius, su kuriais susiduriate jūs, kaip vadovas;
– tobulinti lyderystės įgūdžius;
– išsiugdyti savo lyderystės kryptį.

Seminarų metu suteikiamos informacijos dėka išmoksite išsiaiškinti grupės ir komandos elgesio priežastis, pagerinsite tarpasmeninius santykius darbe ir ne tik, pritaikysite įtaigos galią, valdysite komandą su kitu lyderiu. Be to, seminare suteikiama informacija sudaro pagrindą asmeniniam augimui, kurio reikia vadovui: ji leis išstudijuoti stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau valdyti emocijas, padidins pasitikėjimą savimi, nubrėš karjeros planus ir paskatins ieškoti būdų juos įgyvendinti.

Išmoksite sužavėti ir pritraukti auditoriją, tinkamai motyvuosite darbuotojus, parengsite efektyvaus valdymo strategiją ir taktiką. Ir svarbiausia – gebėsite sudaryti savo darbuotojų komandą sėkmingam ir efektyviam darbui!

Tapkite lyderiu! Užsiregistruokite jau šiandien!

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius