Mokymai darbuotojams

Visų mūsų siūlomų mokymų metu mes ugdome darbuotojų kompetencijas, keičiame nuostatas ir formuojame įgūdžius. Mokymai darbuotojams ir konsultacijos darbuotojams skirtos visų profesijų darbuotojams, kurie turi klausimų ir ieško į juos atsakymų.

Kursai darbuotojams padeda jiems ugdyti naujus įgūdžius ir tobulinti esamus. Tai apima techninius įgūdžius, būdingus jų darbo vaidmenims, taip pat minkštuosius įgūdžius, tokius kaip bendravimas, problemų sprendimas ir vadovavimas, kurie yra vertingi atliekant bet kokį vaidmenį.

Mokymai darbuotojams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje gali padėti surasti save ir savo vietą ne tik įmonėje bet ir gyvenime. Mūsų ekspertai veda visų tipų mokymus, seminarus, asmenines konsultacijas.

Konsultacijos darbuotojams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje padės padidinti norą auginti darbuotojų motyvaciją, tuo didinant bendrą komandos efektyvumą. Mes žinome: kompetencijos didinimas – raktas į sėkmę.

Seminarai darbuotojams gali padėti Jums išlaikyti geriausius talentus organizacijoje. Darbuotojai labiau linkę pasilikti pas darbdavius, kurie investuoja į jų augimą ir suteikia galimybę tobulėti.

Darbuotojų mokymai ir darbuotojų konsultacijos yra vedamos patyrusių koučingo specialistų, kurie dėstomas žinias kiekvieną dieną taiko praktikoje, nes mes netikime vienadieniais sprendimais.

Darbuotojų mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – “1 to 1” sesijų metu dirbame su darbuotojams iškilusiais darbiniais iššūkiais, darbo efektyvumu, rezultato siekimu.

Kursai darbuotojams tai naujos žinios ir įgūdžiai Jūsų komandai, po kurių jie labiau pasitikės savo sugebėjimais efektyviai atlikti savo darbo užduotis. Šis pasitikėjimas suteikia didesnį pasitenkinimą darbu ir geresnius rezultatus.

Darbuotojų konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje siūlo susipažinti su “minkštųjų” kompetencijų ugdymu ir perprasti jų specifiką.

Mokymai įmonių darbuotojams – tai praktiniai mokymai, kur darbinių sesijų metu darbuotojai patiria konkrečias situacijas ir mokosi pritaikyti išgirstas žinias.

Mokymai įmonių darbuotojams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – jų metu pritaikome tinkamiausių specialistų kompetencijas efektyviam jūsų iššūkių sprendimui siekiant ilgalaikės vertės.

Konsultacijos įmonių darbuotojams suteikia platų žinių ir įgūdžių masyvą, o individualių sesijų metu padedame aiškiai susidėlioti konkretų veiksmų planą kaip siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Konsultacijos įmonių darbuotojams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje padės tokiose srityse kaip:

– bendradarbiavimas
– vidinė komunikacija
– konfliktinių situacijų valdymas
– atsparumas stresui
– grįžtamojo ryšio teikimas – priėmimas
– vertybių ir jas atspindinčių konkrečių elgesių išgryninimo praktiniai mokymai.

Pagal norimas ugdyti bei stiprinti kompetencijas paruošiame individualų mokymosi planą darbuotojams. Mūsų ekspertai pasiruošę padėti jums rasti atsakymus į visus jus dominančius klausimus. Padėsime ne tik įgyti žinių, bet ir pasidalinti naujai įgytomis žiniomis su kolegomis!

Mūsų tikslas – jūsų savarankiškas progresas norimoje sferoje. Perduodame įrankius ir išmokome jais naudotis. Lydime jus kelyje tol, kol pasiekiamas tikslas ir jau be mūsų pagalbos gebėsite adaptuotis prie kintančios situacijos, konstruktyviai spręsti iškylančias problemas ir aiškiai matuoti rezultatus.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius