Mokymai įmonėms

Mokymai įmonėms – tai galimybė remiantis eksperto patirtimi rasti kokybišką verslo problemos sprendimą. Tai yra profesionali konsultanto pagalba tiriant, plėtojant ir įgyvendinant verslo užduotis, su kuriomis susiduria darbuotojai ir įmonės vadovai. Mokymai ir konsultacijos yra skirtos bet kokio dydžio įmonėms.

Konsultacijos įmonėms padės pažiūrėti į problemą iš įvairių pusių, rasti naujų idėjų ir pasiūlys efektyvių sprendimų.

Mokymai įmonėms Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose – tai vienas geriausių būdų įveikti sąstingį jūsų įmonėje. Verslo plėtros sąstingis yra dažnai pasitaikanti darbinė situacija, kuri kartais iškyla visoms įmonėms ir individualiems verslininkams. Problema bus išspręsta greitai, lengvai ir nebrangiai, jei į ją yra reaguojama.

Pagrindinė sąstingio priežastis – naujų idėjų, padedančių verslo plėtrai, trūkumas. Lengviausias ir greičiausias būdas susirasti naujų idėjų yra konsultacijos įmonėms Vilniuje (ir visoje Lietuvoje).

Mokymai įmonėms Kaune ir kituose Lietuvos miestuose padės rasti idėjų, kaip tobulinti priimamus sprendimus ir spręsti įsisenėjusias problemas. Įtraukus mūsų ekspertą į šių problemų sprendimą, jis taps jūsų mentoriumi, dalinsis savo patirtimi ir praktiniais patarimais.

Konsultacijos įmonėms Kaune ir kituose Lietuvos miestuose padės ieškoti naujų idėjų, spręsti neatidėliotinas problemas, suteiks impulsą greitai judėti į priekį, atvers neribotas galimybes, padidins efektyvumą ir verslo našumą.

Geriausios idėjos yra savarankiškai sugalvotos idėjos, tačiau tam visada reikia laiko, pastangų, įkvėpimo ir noro. Mokymai įmonėms Klaipėdoje (ir visoje Lietuvoje) yra puikus būdas gauti daug naujų idėjų. Ypatingai tuomet, kai jaučiate jų trūkumą ir negalite rasti įkvėpimo.

Konsultacijos įmonėms Klaipėdoje (ir visoje Lietuvoje) ugdo įvairias darbuotojų kompetencijas, keičia ir formuoja kvalifikacijas, teikia asmenines vadovų konsultacijas (koučingą), veda individualias sesijas su darbuotojais.

Mūsų siūlomų mokymų ir konsultacijų temos: pardavimai, aptarnavimas, asmeninis efektyvumas, bendradarbiavimas, vadovavimas ir lyderystė, vertybės, klientų aptarnavimas ir pardavimai, asmenybės efektyvumas ir augimas, emocinės kompetencijos lavinimas, komandinis darbas, lyderystė ir vadovavimas, motyvacija, darbuotojų vertinimas, talentų valdymas, darbdavio įvaizdis ir darbuotojų pritraukimas, komandinis darbas, vidinė komunikacija, pokyčių valdymas, kultūrinis sąmoningumas, klientų aptarnavimas, pardavimai, vadovo darbas su pardavimo komanda, vadovavimas, lyderystė, vadovavimas, organizacijų kultūros diegimas, vertybių diagnostika ir vystymas, pokyčių valdymas, asmenybinio ir socialinio sąmoningumo lavinimas.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius