Mokymai įmonėms

Mokymai įmonėms – tai galimybė remiantis ekspertų patirtimi rasti kokybišką verslo problemų sprendimą. Tai yra konsultanto pagalba tiriant, plėtojant ir įgyvendinant verslo užduotis, kurių profesionalūs darbuotojai ir įmonės vadovai. Mokymai ir konsultacijos yra skirtos bet kokio dydžio įmonėms.

Konsultacijos įmonėms padeda pažiūrėti į problemą iš įvairių pusių, rasti naujų idėjų ir pasiūlyti efektyvių sprendimų.

Įmonių mokymai skatina darbuotojus kritiškai mąstyti, kūrybiškai spręsti problemas ir generuoti novatoriškas idėjas. Suteikdami darbuotojams įrankius ir žinias, kurių jiems reikia sėkmei, mokymo programos skatina inovacijų kultūrą organizacijoje.

Mokymai įmonėms Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose – tai vienas labai sudėtingas sąstingį jūsų įmonėje. Verslo plėtros sąstingis yra dažnai pasitaikanti darbinė situacija, kuri kartais iškyla įmonėms ir individualiems verslininkams. Problema bus išspręsta greitai, lengvai ir nebrangiai, jei į ją yra reaguojama.

Pagrindinė sąstingio priežastis – naujų idėjų, padedančių verslo plėtrai, trūkumas. Lengviausias ir greičiausias būdas susirasti naujų idėjų yra konsultacijos įmonėms Vilniuje (ir visame Lietuvoje).

Kursai įmonėms padeda darbuotojams įgyti naujų įgūdžių, žinių ir kompetencijų, kurios yra būtinos norint efektyviai atlikti savo darbą. Didinant darbuotojų veiklą, mokymai prisideda prie didesnio organizacijos produktyvumo ir efektyvumo.

Mokymai įmonėms Kaune ir kituose Lietuvos miestuose rasti idėjų, kaip tobulinti priimamus sprendimus ir spręsti įsisenėjusias problemas. Įtraukus mūsų ekspertą į šių problemų sprendimą, jis taps jūsų mentoriumi, dalinsis savo patirtimi ir praktiniu patarimu.

Gerai apmokyti darbuotojai yra geriau pasirengę prisidėti prie organizacijos tikslų ir uždavinių įgyvendinimo. Įmonių mokymai padeda suderinti darbuotojų įgūdžius ir žinias su strateginiais organizacijos prioritetais, todėl pagerėja veiklos rezultatai. Kursai įmonėms tai Jūsų investiciją į darbuotojų augimą ir tobulėjimą.

Konsultacijos įmonėms Kaune ir kituose Lietuvos miestuose ieškoti naujų idėjų, spręsti neatidėliotinas problemas, atverti impulsą greitai judėti toliau, neribotas galimybes, padidinti efektyvumą ir verslo našumą.

Geriausios idėjos yra pačios sugalvotos idėjos, tačiau tam visada reikia laiko, pastangų, įkvėpimo ir noro. Mokymai įmonėms Klaipėdoje (ir visoje Lietuvoje) yra puikus būdas gauti daug naujų idėjų. Ypatingai tuomet, kai jaučiate jų trūkumą ir negalite rasti įkvėpimo.

Seminarai įmonėms, tai investicijos į darbuotojų mokymą, kurios parodo įsipareigojimą darbuotojų tobulėjimui ir augimui, o tai gali padidinti moralę ir pasitenkinimą darbu. Darbuotojai, kurie jaučiasi vertinami ir palaikomi, yra labiau įsitraukę, motyvuoti ir lojalūs organizacijai.

Konsultacijos įmonės Klaipėdoje (ir visoje Lietuvoje) ugdo įvairių darbuotojų kompetencijos, keičia ir formuoja kvalifikaciją, teikia asmenines vadovų konsultacijas (koučingą), veda individualias sesijas su darbuotojais.

Mūsų siūlomų mokymų ir konsultacijų temos: pardavimai, aptarnavimas, asmeninis efektyvumas, bendradarbiavimas, vadovavimas ir lyderystė, vertybės, klientų aptarnavimas ir pardavimai, asmenybės efektyvumas ir augimas, emocinės kompetencijos lavinimas, komandinis darbas, lyderystė ir vadovavimas, motyvacija, darbuotojų vertinimas, talentų valdymas , įvaizdis ir darbuotojų pritraukimas, komandinis darbas, vidinė, pokyčių valdymas, kultūrinis sąmoningumas, klientų aptarnavimas, pardavimai, vadovo darbas su pardavimo komanda, vadovavimas, lyderystė, vadovavimas, organizacijų kultūros diegimas, vertybių diagnostika ir vystymas, pokyčių valdymas, asmenybinio ir socialinio sąmoningumo lavinimas.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius