Mokymai vadovams

Mokymai vadovams yra viena naudingiausių investicijų gerinant organizacijos veiklą. Juk didžiausios sėkmės sulaukia vadovai, greitai įsisavinantys naujas idėjas ir darbo metodus, nebijantys pokyčių, galintys greitai prisitaikyti prie naujų sąlygų ir atkakliai ieškantys būdų, kaip geriau atlikti jiems patikėtą darbą.
Mūsų vadovų mokymai sukurti siekiant išgryninti ir pagerinti vadovavimo įgūdžius. Mokymai vadovams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje leis jums įsitikinti, kad lyderystės ne tik galima, bet ir reikia mokytis. Mokymai apima tokias svarbias sritis kaip:

– sėkmingas įmonės tikslų ir strategijų apibrėžimas

– mokymosi metodai priimant efektyvius valdymo sprendimus

– darbo su darbuotojais metodai

– komunikacijos ir sudėtingų situacijų sprendimas.

Vadovų kursai yra specialiai pritaikyti vadovams ir aukšto rango specialistams, kurie nori ne tik gerinti savo asmeninius įgūdžius, bet ir skatinti savo komandų augimą. Kursai vadovams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje padės Jums vienu metu išspręsti kelias problemas:

– pasirengti spręsti naujas užduotis

– pagilinti vadovavimo žinias ir lavinti vadovavimo įgūdžius.

Jums bus pateiktas tradicinis žinių rinkinys, kuris apima vadovavimo pagrindus, finansus, rinkodarą ir žmonių valdymą. Tačiau žinios yra veiksmingos tik tada, kai ugdomi įgūdžiai, mokomasi kaip juos tinkamai pritaikyti praktikoje, atsižvelgiant į tas užduotis, kurias vadovas turi išspręsti kasdien – senos patirties permąstymas, naujų požiūrių į darbą formavimas, naujos nuostatos, galinčios užtikrinti sėkmę keičiantis sąlygoms.

Vadovų mokymai padeda ugdyti esminius vadovavimo įgūdžius, tokius kaip bendravimas, sprendimų priėmimas, problemų sprendimas ir konfliktų sprendimas. Šie įgūdžiai yra labai svarbūs norint efektyviai valdyti komandas ir pasiekti organizacinius tikslus.

Kursai vadovams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje suteikia galimybę iš arčiau pažinti savo patirtį, kritiškai pažvelgti į metodus, kurie dažniausiai yra naudojami sprendžiant sudėtingas vadovines užduotis. Kursai padės sukurti prioritetų sistemą, kuri geriau padės prisitaikyti prie naujų rinkos iššūkių.

Seminarai vadovams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje orientuojasi į žinių, reikalingų sėkmingai išspręsti užduotis pateikimą bei įgūdžių, reikalingų efektyviam vadovavimui, įsisavinimą. Seminarų vadovams metu vykdoma turimos patirties peržiūra, joje esančių „darbinių“ ir „kenksmingų“ elementų atskyrimas, naujo darbo užduočių supratimo lygio pasiekimas.

Seminarai vadovams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje paremti sukaupta ilgamete patirtimi bei naujausiomis aukščiausio lygio vadovų rengimo tendencijomis. Šiais laikais vadovai tampa vis kompetentingesni veiklos srityje, kurioje jie turi dirbti. Tačiau aukštas vadovų profesionalumas yra ne tik svarbių žinių įsisavinimas – tai taip pat pasirengimas vadovo vaidmeniui, reikalaujantis teisingo požiūrio į darbą, tinkamos prioritetų sistemos. Aukštas vadovų veiklos lygis yra ne tik atitinkamo lygio žinių ir įgūdžių turėjimas, tai yra nuoseklaus darbo rezultatas. Šiam rezultatui pasiekti Jums pagelbės vadovų seminarai ir juose pateikiama patikrinta ir aukščiausio lygio vadovų rengimo tendencijomis paremta mokymų medžiaga.

Vadovų kursai tai investicijos į darbuotojus, kurios yra labai svarbios norint sukurti tvirtą lyderystės sistemą, paskatinti darbuotojų įsitraukimą ir našumą ir galiausiai pasiekti ilgalaikę organizacijos sėkmę.

Konsultacijos vadovams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje nėra vien tik naujų žinių įgijimas, bet ir susipažinimas su naujomis galimybėmis ir naujais sprendimais.

Mūsų siūlomų konsultacijų tikslas – suteikti galimybę kūrybiškai permąstyti savo kasdienį darbą ir išsikelti bei įgyvendinti tikslą jį tobulinti.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius