Pardavėjų mokymai

Pardavėjams yra organizuojama daugybė mokymų, bet visi jie turi vieną vienintelį tikslą – išmokyti pardavėjus nebijoti pirkėjų ir nevengti kontaktų su jais.

Sėkmingų pardavimų paslaptis – teisingai užduoti klausimai, todėl mūsų pardavėjų mokymai padės jiems išmokti užduoti reikiamus klausimus ir išgirsti norimus atsakymus.

Kursai pardavėjams suteikia daug privalumų tiek asmenims, tiek organizacijoms. Pardavėjų kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje išmokys pardavėjus išgirsti klientą ir kalbėti su juo ta pačia kalba.

Veiksmingi pardavėjų skatinimo mokymai suteikia pardavimų specialistams įgūdžių, metodų ir žinių, reikalingų norint puikiai atlikti savo pareigas ir padeda didinti pardavimų skaičių link aukštesnių konversijų rodiklių. Tai tik keli aspektai, kurie garantuotai padės pardavimams. Paverskime tai žaidimu, sudominkime ne tik klientus bet ir pardavėjus!

Pardavėjų kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – tai žingsnis link spartaus prekybos augimo! Pardavėjai susitinka ar kalbasi su pirkėjais, šypsosi, padeda jiems suvokti ir patenkinti savo poreikius. Nuo pardavėjo priklauso įmonės pelno dydis, galima plėtra ir pan. Štai kodėl mes esame įsitikinę, kad pardavėjų kursai padeda įmonėms konkuruoti. Darbuotojus, kurie mokėsi pardavėjų kursuose, galima atpažinti iškart – jie yra pozityvūs, draugiški, dėmesingi ir linkę bendrauti su klientais.

Pardavėjų mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje yra viena iš pagrindinių priemonių, didinanti bet kurios įmonės pardavimus. Tik pardavėjų mokymai gali garantuoti, kad produktas ar paslauga bus pristatyti palankiausioje šviesoje, o pirkėjas eis namo laimingas ir papasakos savo draugams apie savo patirtį.

Pardavėjų skatinimo mokymai ne tik apie pardavimą. Į mokymo programas įtraukiame naujienas apie rinkos tendencijas, konkurentų analizę ir klientų poreikių pokyčius. Tai leidžia pardavėjams greitai prisitaikyti prie verslo aplinkos pokyčių ir stiprinti pozicijas prieš konkurentus.

Pardavėjų seminarai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – tai patikimas jūsų pardavimų komandos valdymo įrankis. Kursai pardavėjams apima komandinį darbą, bendradarbiavimą ir bendravimo pratimus. Tai skatina komandos narių draugiškumo jausmą ir skatina juos palaikyti vieni kitus, o tai lemia stipresnę ir darnesnę pardavimų komandą.

Mūsų pardavėjų seminarų pranašumai:

– mūsų ekspertai visada prisitaiko prie konkrečios įmonės specifikos, jos gaminių ar paslaugų, atsižvelgdami į darbuotojų parengimo lygį;

– prieš kiekvieną seminarą mūsų ekspertai atlieka išankstinę situacijos analizę: nustato tikslus ir poreikius, tariasi su pardavėjų vadovais, atlieka pardavėjų apklausą, kad parengtų geriausiai poreikius atitinkanti seminarą.

Pardavėjų konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje padės išspręsti situacijas, kai: pardavėjai nežino, kaip užmegzti ryšį, pardavėjai nesiima iniciatyvos ar pardavėjai turi silpną savimotyvaciją.

Tinkamai apmokyti pardavėjai sugeba dirbti su bet kokio tipo pirkėjais, jie sugeba atlikti pardavimus, net jei žmogus atvyko „tik apsižiūrėti“. Pirkėjai vėl ir vėl grįžta pas tokius pardavėjus, o jūsų įmonės pelnas kas mėnesį auga.

Kaip išmokyti pardavėjus profesionaliai parduoti?
Atsakymas – mūsų siūlomos pardavėjų konsultacijos Vilniuje, Kaune i Klaipėdoje.
Net po vienos konsultacijos Jūsų pardavėjai sugebės parduoti daugiau ir taps kur kas labiau pasitikintys savimi!

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius