Žmogiškai su Egle Tranaite ir Ramunė Kasparavičienė

Etiketas, maistas, bendravimas švenčių metu

Nesuklysiu pasakydama, kad šiais metais po Kalėdų egle labiausiai lauktume taikos ir ramybės. Norėdami tokio pokyčio, turime galimybę pradėti nuo savęs. Atrasti džiaugsmą ir ramybę kuriant šventinį stalą bei kviečiant prie jo artimesniam ir atveriančiam pokalbiui.

Kaip priimti megztinį, kurio nenorėjai? Kaip nuspręsti, ką ruošti šventiniam stalui?

Kaip pagaliau su artimaisiais aiškiai pasidalinti, ką iš tikro veiki gyvenime ir kokią šventę susikurti darbe? – visi atsakymai jau šioje tinklalaidėje.

Trys savo srities ekspertės šioje šventinėje laidoje kviečia į artėjantį laiką pasižiūrėti su didžiuliu smalsumu bei kuriant neužmirštamas emocijas ir patirtis.

Šią šventinę Žmogiškai laidą kurs net 4 damos – Indrė Briedelienė, etiketo ekspertė, lektorė bei laidos Etiketas šiandien vedėja, Ramunė Kasparavičienė, Triple O consulintig konsultantė, pardavimų ir tinklaveikos ekspertė, bei  maisto patirčių agentūros bei maisto klubo Another bite įkūrėja.


 

Laida pilna šilumos, jaukaus dėmesio ir kvietimo atkreipti dėmesį į:

Šią laidą verta išgirsti visiems, kurie laukia švenčių ir nori jomis pasimėgauti bei jaustis laimingais. O laidos viešnios padės, kad tos šventės ir būtų tokios, kokios liks prisiminimuose ilgai. Tinklalaidę kuria Airida Ruibytė – Butkuvienė ir Triple O Conuslting. Prenumeruok mūsų turinį ir pirmasis klausyk laidų.

Tinklalaidę kuria Airida Ruibytė – Butkuvienė ir Triple O Consulting.

Prenumeruok mūsų turinį ir pirmasis klausyk laidų: YOUTUBE kanalas