Žmogiškai su Dominyka Venciūtė

Asmeninio prekinio ženklo paslaptys kartu

Asmeninio prekinio ženklo paslaptys. Ar tikrai visos žinios yra mokamos? Linkedinas dabar daug gyvesnis nei buvo 2020 m. Kartu su tuo ne vienam iš mūsų atsiranda jausmas, kas ir organizacijos ir asmenys supanašėja, vadovaujasi algoritmais ir tai praranda asmeninio prekinio ženklo žavesį.

Bet kaip yra iš tiesų ir kokią vertę galime kurti jau dabar kalbame su Dominyka Venciūte ir Juste Pakėnaite – Dailydke. Dominyka atskleis asmeninio prekinio ženklo kūrimo ir vystymo paslaptis bei pasidalins 10 klausimų į kuriuos atsakę, būsite pasiruošę pradėti savąją kelionę. Justė atvirai su organizacijomis pasidalins, kaip ir kokią vertę asmeninis prekinis ženklas kuria jos vadovaujamai organizacijai bei kuo tai naudinga gali būti kiekvienam vadovui.

 

Tad pirmoji sezono laida leis atsakyti į klausimus:

Ši tinklalaidė su daug asmeninių pasidalinimų ar paslapčių, kurios laidos viešnioms padeda pasiekti dideles auditorijas ir skleisti žinią apie tai, ką jos kasdien kuria ir dalinasi su pasauliu. Tikime, kad ši tinklalaidė padės ir jums atrasti pradžios tašką savojo asmeninio ženklo vystymui.

Tinklalaidę kuria Airida Ruibytė – Butkuvienė ir Triple O Consulting.

Prenumeruok mūsų turinį ir pirmasis klausyk laidų: YOUTUBE kanalas