Žmogiškai su Sauliumi Ignatavičiumi

Kokie yra efektyviai veikiančios organizacijos elementai?

Atveriame naują temą mūsų tinklalaidėje Žmogiškai.

Šį mėnesį skirsime kiekvienai organizacijai ir jos nariams svarbiai produktyvumo temai. Ir nieko geriau pirmai laidai apie produktyvias ir užtikrintai veikiančias organizacijas negalėjome įsivaizduoti, kaip valstybinio kapitalo įmonę, kuri ypatingai rūpinasi skaitmenine darbuotojo patirtimi, yra veržli, energinga ir skiria labai daug dėmesio efektyvumui.

Laidoje dalyvauja Saulius Ignatavičius, Ignitis skaitmenizacijos vadovas su kuriuo Airida kalbėjosi apie tai, kokie yra efektyviai veikiančios organizacijos elementai ir į ką turi atkreipti dėmesį organizacijos, norinčios kitokių rezultatų.

Žinoma, kartu buvo ieškota atsakymų į klausimus:

Jei ir tu vis suki galvą, kaip organizacijoje įvesti daugiau skaitmenizuotų procesų ir gerinti darbuotojų patirtį bei emocinę gerovę, ši laida būtent tau. Saulius net pasidalino keliais itin paprastais įrankiais, kuriuos kiekvienas iškart galime įdiegti savo organizacijoje ir taip didinti jos produktyvumą.

Tai nėra apie darymą kažko daugiau ar mažiau, tai yra apie kiekvienos organizacijos ir jos narių supratimą, kas iš tikro yra svarbu šiandien ir į ką turime orientuotis ir ką svarbu atlikti.

Tinklalaidę kuria Airida Ruibytė – Butkuvienė ir Triple O Consulting.

Prenumeruok mūsų turinį ir pirmasis klausyk laidų: YOUTUBE kanalas