Vidiniai mokymai

Vidiniai mokymai turi vieną pagrindinį siekį – tai savalaikis darbuotojų mokymas ir tobulinimas, atsižvelgiant į užduotis, kurias įmonė ketina išspręsti.

Vidinių mokymų diegimas ir personalo įgūdžių tobulinimas per trumpą laiką padidins visos įmonės produktyvumą ir efektyvumą. Įgijęs naujų žinių ir įgūdžių, kiekvienas darbuotojas pradeda palaipsniui juos diegti į kasdienį darbą. Palaipsniui optimizuodamas darbo proceso organizavimą, darbuotojas neilgai trukus pats įsitikins įgytų žinių efektyvumu.

Vidinės konsultacijos gali būti itin naudingos, kai organizacijoje yra diegiamos naujos technologijos arba yra poreikis įvesti sisteminga žinių įgijimą, inicijuoti darbuotojų elgesio keitimą , bendrų interesų atsiradimą.

Vidiniai mokymai Vilniuje padės išspręsti situacijas, kai vidinio mokymo ir personalo ugdymo įvedimas neprasideda sklandžiai. Taip gali nutikti dėl darbuotojų, kurie neatitinka tam tikrų kriterijų arba tiesiog bijo pokyčių, o gal nepasitiki savo sugebėjimais.

Vidinės konsultacijos Vilniuje padės padaryti taip, kad vidiniai mokymai taps norma, darbuotojai pradės aktyviai tobulėti, jų produktyvumas didės, o taip pat ugdysime darbuotojus, galinčius tapti vidiniais treneriais. Svarbiausia – organizuoti kompetentingą motyvaciją.

Vidiniai mokymai Kaune ir kituose Lietuvos miestuose turi sėkmingų mokymų receptą ir juo mes norime pasidalinti su jumis. Taigi, šiuolaikinėje visuomenėje darbuotojus domina tik naudingi ir kokybiški mokymai. Mokymai turėtų padėti išspręsti konkrečią praktinę problemą. Idealu, kai po mokymų darbuotojas gali grįžti į savo darbo vietą ir nedelsdamas pritaikyti įgytas žinias. Vidinės konsultacijos Kaune ir jas vedantys lektoriai žino, kad geriausiai dalyvius sudomina mokymo formatų ir kūrybinio požiūrio kintamumas – internetiniai seminarai, tiesioginiai mokymai, edukaciniai vaizdo įrašai, žaidimų formato užduotys, savarankiško mokymosi kursai ir t.t.

Mūsų ekspertai padės įdiegti ir išmokys personalą naudotis visomis e-mokymosi galimybėmis.

Vidiniai mokymai Klaipėdoje (ir visoje Lietuvoje) siūlo ‘mokymus-žaidimus’. Patirtis rodo, kad tai yra vienas patraukliausių žinių įsisavinimo būdų. Svarbiausia – nukreipti azartą į konkrečios verslo problemos sprendimą. Vidinės konsultacijos Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose rekomenduos būtent Jūsų organizacijai tinkančias mokymosi veiklas.

Mes – patyrę savo srities profesionalai. Nuodugniai ištirsime Jūsų biuro klimatą, kad suprastume Jus ir parinktume geriausius metodus mokyti paslapčių, kaip mėgautis darbu kiekvieną dieną. Nenorime tapti Jūsų mentoriais visam gyvenimui, todėl po mūsų konsultacijų palengva pereisite prie savarankiškų užsiėmimų. Pasidalinsime visa savo patirtimi, kad galiausiai pasakytumėte: “Padarysime tai ON OUR OWN!”.

Susisiekite su mumis!

UAB “Triple O Consulting”
Įm. k. 304940432
PVM mok. k. LT100011968312
Sėlių g. 29-17, Vilnius