Siekiame efektyvumo darbe, santykiuose, asmeniniuose tiksluose ir atrodo visame kame. Jis vienokia ar kitokia forma mus lydi kasdien. Kalbant apie veiklą, akivaizdu, kad norint kurti sėkmingą verslą, efektyvumas yra neatsiejama kūrybos dalis. Galvojant apie tai, prisiminėme mūsų įmonės veiklos pradžią.

Kas pažįstate mus, žinote, jog mūsų įmonės branduolys – Triple O – Justė, Laura ir Arnas. Taip susiklostė, kad visi trys vienu gyvenimo etapu buvo paieškose. Arnas galvojo vystyti ir plėsti savo jau turėtą atvirųjų mokymų verslą. Laura ieškojo partnerių, nes norėjo dirbti sau.  O Justė grįžinėjo po motinystės atostogų. Buvusi darbovietė užsidarinėjo, todėl ji taip pat buvo paieškose, į ką dabar turėtų susitelkti.

Jau ankščiau turėjusios svajonę, kartu kurti ir vystyti kokį nors verslą, Justė ir Laura galiausiai nutarė, kad  turėtų daryti tai, ką geriausiai žino – kurti mokymų ir konsultacijų verslą. Šioje srityje abi lig tol buvo pradirbusios daugiau nei po 10 metų.

Turimas tvirtas tarpusavio ryšys ir atlikta gili vertybinė sesija, parodė, jog Laura, Justė ir Arnas nori eiti toliau kartu.

Ar turimas tarpusavio ryšys gali kelti efektyvumą?

Niekada nereikia nuvertinti, kiek daug efektyvumui gali padėti stiprus ryšys tarp bendradarbiaujančių pusių.  Tai liečia ir partnerius, ir kolegas.

Kai kolegos jaučiasi gerai, yra atsipalaidavę ir jaučia pasitikėjimą kitais įmonės nariais, jie taip pat yra labiau linkę neslėpti dalykų, kurie daro įtaką rezultatams. Jausdamiesi saugūs, žmonės dalinasi ne tik sėkmėmis, bet ir netyli apie problemas, galbūt net išdrįsta garsiai pripažinti savo klaidas. O tai yra būtent tie dalykai, kurie padeda mums tobulėti ir ieškoti realių būdų siekti geresnių rezultatų. Tai liečia visas sritis.

Efektyvūs susirinkimai, partnerių ketvirtiniai susitikimai ar eilinis pokalbis su kolega apie savaitės darbus.

Kurkite nuoširdų ryšį komandoje ir stebėkite didėjantį savo progresą.