Kas jus motyvuoja darbe? 👀

Praeitą savaitę vykusios konferencijos „Motivated at Work” metu, norėdami išsiaiškinti motyvacijos darbe priežastis, atlikome mini konferencijos dalyvių apklausą. Dažniausiai pasitaikę atsakymai į šį klausimą buvo:

1. Komanda.
2. Laisvė.
3. Prasmė.

Tačiau išgirdome ir daugiau variantų, tokių kaip degančios klientų akys ir atviri pokalbiai su kolegomis, dinamiška aplinka, pagyrimai, galimybė tobulėti ir kitų.

Nors ši apklausa nebuvo reprezentatyvi, jos rezultatai suponuoja, kad vadovams reikia įsitikinti, ar jų komandos turi pakankamai laisvės ir jaučia prasmę savo darbe. Tai gali padėti užtikrinti darbuotojų motyvaciją, ko pasekoje ateina ir atitinkami įmonės rezultatai. Be abejonės, tai užtikrina ir sveiką organizacijos psichologinį klimatą.

Taip pat konferencijos metu dalyviai išklausė Triple O konsultančių Brigita Kaleckaite ir Indre Kontrimiene pranešimus. Brigita dalijosi savo ekspertinėmis žiniomis apie psichologinių traumų įtaką darbingumui, kaip palaikyti kolegas jiems sunkiu metu ir kaip žinojimas gali praplėsti mūsų tolerancijos ribas. O Indrė skaitė pranešimą apie tai, kokią įtaką daro prasmės darbe jutimas tolesniam organizacijos vystymui ir sėkmei.